• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda - makineler ve ekipmanlar

Sonuçlar

Gıda - makineler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 2. CROMMAC MAKINA METAL IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Gıda Makineleri, Endüstriyel Makineler, Medikal Cihazlar, Sağlık Sistemleri ve diğer alanlarda verimliliği arttırmak adına güvenilir ortağınız Crommac Makina'ya hoş geldiniz. İstanbul Tuzla'da 2.500 m2 alanda stratejik bir konumda bulunan firmamız, farklı ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri sunmayı amaçlamıştır. Fanlı Isıtıcılar, Gıda Makineleri, Sağlık Ürünleri, Çöp Kutuları, Barbekü ve Mobilya ürünleri dahil birçok ürünün imalatında uzmanlaşmış, Metal İşleme sektörünün önde gelen firmasıyız. Uzmanlık alanlarımız arasında Lazer Kesim, Büküm, Kaynak ve Boyama faaliyetleri bulunmakta ve her projede hassasiyet ve kaliteye önem verilmektedir. Geniş ürün portföyümüzü siz de keşfedin: •Gıda Makineleri: Ananas Soyma Makinası, Yarı Otomatik Bardaklı Portakal Sıkma Makinası, Dolaplı Ananas Soyma Makinası • Isıtma ve Soğutma Sistemleri: Elektrikli Fanlı Isıtıcılar, Elektrikli Dekoratif Şömineler, Küçük Nesil Isıtıcılar, Endüstriyel Isıtıcılar, •Barbekü: Ateş Çukurları, Ateş Üstü Katlanabilir Izgaralar •Posta ve Atık Kutuları: Camlı Sigara Atık Kutusu, Posta Kutuları, Sigara/Pil Atık Kutuları, Geri Dönüşüm Atık Kutuları •Mobilyalar: Metal Ayaklı Sehpalar •Medikal Cihazlar: Masa Tipi Dezenfektan Aparatı, Duvar Tipi Dezenfektan Aparatı, Ayak Pedallı El Dezenfektan Standı Crommac Makina olarak, teknik uzmanlık, güvene dayalı işbirliği, yenilikçi çözümler ve zamanında yapılan teslimatlarla size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 3. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm, siz değerli müşterilerine benzersiz hizmet sunmayı hedeflemiştir. Teknik uzmanlık ve güven odaklı işbirliklerine dayanarak, yenilikçi çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzun yıllara dayanan zengin deneyimimiz sayesinde, Lazer Kesim, Giyotin Kesim, Abkant Büküm, Kaynak, Montaj ve Boyalı İmalat dahil farklı üretim süreçlerinde performansımızı en üst düzeye taşıdık. Temel ilkelerimiz, zamanında çözümler sunmak ve yüksek kalitede ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktır. Teknik Çizgi Kesim Büküm olarak güvenilir ve müşteri odaklı bir kültür geliştirmekten ve müşterilerimize mükemmel hizmetin somut örneğini sunmaktan gurur duyuyoruz. ISO 9001-2015, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarımız, kaliteye olan bağlılığımızı vurgulamaktadır. Son teknoloji ile donatılan kalite laboratuvarımızda, kesme, oyma, parlatma ve daha birçok işlem için son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır! Kalite kontrol standartları üretim süreçlerimiz boyunca titizlikle uygulanmaktadır. Teknik Çizgi Kesim Büküm bünyesinde, sertifikalarımız ve ileri laboratuvar olanaklarımız, en yüksek endüstri standartlarını sürekli olarak aşan ürün ve hizmetler sunma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızı yansıtmaktadır. Her yönüyle mükemmellik için bugün bize ulaşın!

 4. KASAG SWISS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KASAG, İsviçre Emmental'daki Langnau'da bulunan orta ölçekli bir sanayi kuruluşudur. Şirket 1929 yılından bu yana kalifiye uzman personel istihdamı yapmaktadır. Bern Kantonu'ndaki bu doğal dağlık bölgede sadece dünyaca ünlü Emmentaler peyniri üretilmez, burada küresel olarak mükemmel şöhrete sahip birçok yenilikçi şirket de faaliyette bulunur. KASAG da bunlardan biridir. Kimya ve ilaç sanayisinin yanı sıra organik, gıda ve çevre teknolojilerinde kullanılan cihazlar, kaplar, basınçlı kaplar, ısı eşanjörleri, kolonlar, bileşenler, vb. malzemelerin tasarım ve imalatı. Meyve nektarları, reçeller, kompostolar, reçeller, soslar, sebzeler ve diğer gıdalar üretiminde kullanılan toplu pişirme tesisleri için mühendislik ve kurulum. Atık su sistemlerinden ısı geri kazanım tesislerinin mühendisliğinin yanı sıra çeşitli kanal şekilleri için kanal ısı eşanjörleri üretimi ve montajı.

 5. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  Fırın ve şekerleme sanayiinde "Pirinç Kek Makinesi" SYP Pasta makinesi Ekmek makinesi veya Şekerleme makinesi olarak sınıflandırılabilir. Biz Pasta Haşhaş Pirinç üretimi yapıyoruz. Bu Doğal Hububat Haşhaş Makinesi, sadece pirinç, kahverengi pirinç, mısır, arpa, vb. Gibi% 100 doğal hububat kullanarak hububat yongaları veya kek üretir. Pasta makinesi patates paletini veya soya patates püresi, soya fasulyesi yongası vb. Fasulye paleti. % 100 tahıl atıştırması, besin içeriğinde mükemmel olduğu ve tüketicilerden iyi bir itibar aldığı için, ticarileştirilmesi kolaydır. SYP serimiz kompakt tasarıma ve kullanım için mükemmel kolaylığa sahiptir. Ayrıca zamanı, kalınlığı ve şekli kontrol etmek kolaydır ve bu nedenle dükkanlardan fabrikalara kadar yaygın olarak kullanılır. Ayrıca pirinç kek haşhaş makinesi, poped kek makinesi, pirinç pop makinesi, mısır kek makinesi, şişirme makinesi, kabarık kek makinesi, Kore pirinç kek makinesi, pop makinesi vb denir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FORMEX MAQUINARIA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yarı endüstriyel pastanecilik için makineler ve gıda sanayisi için ekipmanlar tasarlıyoruz. Her türlü hamurun doz ayarı ve süt ürünleri, tatlılar ve hazır yemeklerin üretimi için çözümler sunuyoruz. Pastane ürünleri üretmek için modüler iş istasyonları üretiminde uzmanız. Ürününüzü ve istediğiniz üretimi inceleyerek, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir çalışma hattı oluşturabiliriz.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Latviya

  Verified by europages badge

  ALPA Madencilik, çeşitli endüstriler için bir ekipman ve makine sağlayıcısıdır: madencilik ve taş ocakçılığı, metal, tarım ve aynı zamanda gıda işleme endüstrisi için ambalaj. Ayrıca ekipmanınız için yedek parça ve sarf malzemeleri de sunuyoruz. İster yeni bir ekipmana yatırım yapmak istiyor olun, ister kullanılmış ekipman satın alıyor olun, sizin için bir ekipmanımız var. Sattığımız her ekipmanı servis ve satış sonrası hizmetlerimizle destekliyor, ayrıca hızlı teslimat için çözümler sunuyoruz.

 3. OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, sos dolum ve paketleme makineleri, Taşıma sistemleri, şişeleme makineleri, paketleme makineleri, endüstriyel ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge
 5. PROXES FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROXES FRANCE, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. FRYMAKORUMA France, STEPHAN France, TERLET France sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lognes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DAMS MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DAMS MACHINE, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Gıda - makineler ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, fırınlar için endüstriyel makineler, Unlu mamuller endüstrisi için konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DIGBY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIGBY, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar, şarap degustasyou, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parçay-Meslay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  Verified by europages badge

  JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Otoklavlar/basınçlı kaplar, Gıda ambalajları, Otoklavlar/basınçlı kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. SHOPPING BASKET

  İspanya

  Verified by europages badge

  SHOPPING BASKET, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. market sepetleri, sepetli el arabaları, mobilya arabalar, Süpermarket arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEKOPUMPS

  Türkiye

  Was established in 2004 in order to produce liquid transfer pumps which is using tomato paste, oil, honey, milk powder, fruit juice, painting, paper industry. We have combined our experience in the market with the quick improvements in technology and started exportation in a very short time. The main aim of our company is always to serve our customers with high quality goods and for us our customers's satisfaction is very important for that reason our basic principle is to determine the needs of our customers (on time) and serve them with the most economics goods. Since the day our company was established we have been making investments in our field in order to become beter not only in Turkey but also abroad.

 4. CHROME MASTER MACHINERY

  Türkiye

  Chrome Master, paslanmaz tank, gıda makineleri ve ekipmanları ve hijyen ekipmanları imalatı ve pazarlaması konusunda Konya'da faaliyet göstermektedir. Firmamız, birçok şirket, birey, kurum ve kuruluşun paslanmaz gıda tankı ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çıtayı daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Teknolojik yenilikleri yakından takip eden firmamız, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine anında çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, genç, dinamik, güleryüzlü ve başarılı bir ekiple her geçen gün büyümekteyiz. Başarımızın temelinde, müşterilerimize sürekli değer ve destek sağlama anlayışımız yatmaktadır. Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli olan kaynaklara sahip olmamız, her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak, köklü bir kurum olmamızda büyük bir etkendir. Bu aynı zamanda geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı sağlayan önemli bir motivasyon kaynağıdır. Firmamızın iş yapma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kurulmuştur.

 5. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 6. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiyede atıştırmalık ürünler kategorisinde anahtar teslimi çözümler üreten en büyük grup firmalarından biriyiz. Çikolata Kaplama Makineleri, Çikolata soğutma tünelleri, bisküvi paketleme makineleri ve hamur mikseri gibi makineleri üreten firmayız. Özellikle gıda hazırlık ekipmanları ve çikolata kaplama hatlarında çok güçlü referanslarımız ve tecrübemiz mevcuttur. Birbirinden güçlü ve teknolojik makinelerimizden bazıları; Çikolata Bilyalı Değirmen (Chocolate Ball Mill) Çikolata ve Karamel Kaplama (Chocolate and Caramel Enrobing/Coating) Marshmallow Hazırlık Ekipmanları (Marshmallow Preparing Equipments) Bisküvi Paketleme (On-Edge Flowpack Biscuit Packaging) Kek hazırlık ekipmanları (Cake Preparing Equipments) Komple Kek Hatları (Cake Manufacturing Turnkey Lines) Sıgma Hamur Mikserleri (Double Arm Sigma Mixer) Sizin için en uygun makineleri birlikte seçebilmek için mutlaka bizimle iletişeme geçin.

 7. YAVUZTAR COMPANY

  Türkiye

  Firmamız en son teknolojileri kullanarak çiftçimizin daha rahat iş yapabileceği bir şekilde geliştirmiş olduğu makineleri itinayla ve titizlikle üretmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünler 3 yıl firmamız garantisi altındadır. Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için TSE, TSEK ve Avrupa sertifikalarına sahiptir. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da faaliyet göstermekteyiz. Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Kıbrıs İtalya, İrlanda gibi Avrupa ülkeleri ve bazı Güney Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. Deneyimli ekibimizle beraber bugünlere gelmemizde büyük paya sahip olan müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye devam edeceğiz.

 8. NSP Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Sti.

  Türkiye

  NSP Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. uzun yıllar paketleme sektöründe üretim ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmüş kurucu ortakları tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Üreticiler için fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonuyla yola çıkmıştır. NPS Makine, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere uyguladığı dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Satış sonrası verilen hizmetle birlikte kendini müşteri memnuniyetine adamış yaratıcı uzman kadrosuyla hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışmakta ve üretmektedir. VİZYONUMUZ; Vizyonumuz, yenilikçi bakış açımız ve fark yaratan Ar-ge faaliyetlerimiz ile farklı ürün grupları için uluslararası kalite standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz paketleme makinelerimizi, tüm dünya pazarı ile buluşturmak ve paydaşlarımıza maksimum fayda sağlayarak sektörde öncü marka konumunda olmaktır. MİSYONUMUZ; Misyonumuz, alanında uzman, donanımlı personellerimiz, tecrübeli teknik servis ekibimiz, Ar-ge faaliyetlerimiz ve son teknoloji tasarım anlayışımız sayesinde ürün gamımızı her geçen gün genişleterek makinelerimizi mevcut ve potansiyel paydaşlarımızın hizmetine sunmaktır. KALİTE POLİTİKAMIZ; Müşteri memnuniyetini, müşteri gereksinimi ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmak, makinelerimizin satış sonrası oluşabilecek arızaları için yeterli yedek parça stoğu tutmak, Ar-ge çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek, Uluslararası kalitede ürün ve hizmetler sunmak, çevreye duyarlı kullanıcısına güç

 1. GÜLER FOOD PROCESSING MACHINES

  Türkiye

  GULER Food Processing Solutions was founded in 2008 with a team qualified on Food Processing Industry. Integrating our technical background with food processing technology has been our first priority so far. We know the market and we follow the needs, shape our Research&Development and innovation strategy with the feedbacks collected from industrial and academic field. Our team always considers the facts of food microbiology and food processing while designing GULER equipments and process lines. We beliave providing the cheapest and easiest solution may not be the best option in all cases. Our design engineers always work on specific solutions for each industry/product type by discussing their works with our academic partners. And this is why we call ourselves as "Food Processing Solutions" and this is what makes it possible for us to come up with the optimum solution for your investments in terms of both price and quality. GÜLER Food Processing Solutions

 2. KAGNICI MAK.INS.TAR.GIDA.DIS TIC. SAN. VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  1990 yılında pastacılık ve gıda alanında faaliyetlerimize başladık. Ürettiğimiz mamullerle alakalı makineleşme ve sanayileşme olmadığını fark ederek ilk tasarımımız olan ve patenti kendimize ait olan Pişmaniye ve Saray Helvası Çekme Makinasını ürettik ve 1996 yılında Kağnıcıoğulları Ltd. Şti. olarak çalışmalarımıza başladık. Daha sonra pişmaniye üretimiyle alakalı olan bütün makinelerin üretimine geçtik; Çikolata Kaplama Makinası, Şeker Kaynatma Makinası, Hamur Pişirme Makinası, Şeker Ağartma vePişmaniye ve Saray Helvası Çekme Makinası gibi ürettiğimiz makinaların pişmaniyecilik alanında sanayileşmeye yurt içinde ve pek çok yabancı ülkede sektör haline gelmesinde ve bu mesleğe olan ilginin daha da artmasında katkımızın olduğunu gururla ifade ediyoruz, ihraç edilen ülkelerden bazıları; İngiltere, Kanada, Hollanda, Yunanistan, Özbekistan, İran, İsrail, Hindistan, Avustralya, Suudi Arabistan, Rusya, Romanya, Ukrayna, Azerbaycan, Malezya ve Endonezya'dır. Çalışmalarımızı Konya'da bulunan Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda yapmaktayız. Gıda sektörüyle alakalı yeni tasarım ve çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmakta olan bütün esnaf ve işçi kardeşlerimize hayırlı işler dileğiyle.

 3. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

 4. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Türkiye

  Tuva Makine Paketleme Makineleri Tuva Makine; Paketleme Makinaları, Hat Sonu Makineler, Robot ve Ekipmanları,  Paketleme Konveyörü konusunda uzman, yurt içi ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel makineler alanında uzman nitelikli ekipler tarafından kurulmuştur. Tuva Makine, uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personelleri ile birlikte, sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına özgün çözümler bulma amacı ile 2020 yılında Konya merkezli kurulmuştur. Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda vizyon ve hedeflerine ulaşma gayreti içerisindedir. Tuva Makine, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeler yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını yaparak gerekli kalite standartlarına uygun makineler üretip kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. Tuva Makine bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla birçok sektörde paketleme makineleri ve robotlu otomasyon sistemleri ile kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir yüksek kapasitede makineler üreterek müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

 5. ORVAC MAKINA

  Türkiye

  Mevcut kaynakları ve teknolojiyi verimli şekilde kullanarak, müşteri isteklerini en kaliteli biçimde karşılamanın yanında, başarımızı sektörde sürekli kılmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak. Bütün müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için dünyanın hızla gelişen teknolojisine ve uluslararası standartlarına uygun, mekaniği, dijital elektroniği ve teknolojisi ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlayan kaliteli ve verimli makineler üretmek. Servis imkanlarıyla kaliteyi yakalamak. CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli nitelikli ürünleri üretmek ve bu yolla müşteri memnuniyeti sağlamak. İşletmenin etkinliğini ve verimliliğini yükseltmek amacıyla müşteri taleplerini en kaliteli biçimde karşılamaktır. Ürettiğimiz ve üretmeyi hedeflediğimiz makinelerle sektörde lider olmak. Müşteri kitlemizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek. Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, çalışanlarımızı sürdürmek. Projelendirme ve makine imalatı alanında güvenilir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk ve çevreyi koruma prensipleri sürekli ve değişmeyen ilkelerimizdir.

 6. KARCIG SOGUTMA

  Türkiye

  Karçiğ soğutma endüstri̇yel mutfak eki̇pmanlari proje i̇malat montaj kali̇te si̇stem belgesi̇ iso 9001 serti̇fi̇kasina sahi̇p uluslararasi standartlara ugun olarak hotel restaurant bar cafe pastane fast food market tati̇l köyleri̇ fabri̇ka hastane askeri̇ bi̇rli̇kler ve okullar i̇ci̇n veri̇mli̇ hi̇jyeni̇k komple mutfak&soğutma ci̇hazlari üretmektedi̇r.

 7. MUTLU OTOMASYON DAN.ELK.ELKTR.MAK.IM.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 2002 yılında Otomasyon Sistemleri ve Danışmanlık konularında faaliyetine başlamış olup, mühendis kadrosunu arttırarak Makina Üretimini faaliyet alanları arasına ekleyerek daha da güçlenmiştir. Makina üretim alanlarımız; Gıda Sektöründe; Pastacılık Ürünleri ve katkı maddeleri ürünlerinin üretim makinaları, Kazanlar, Reaktörler, Endüstriyel Mikserler, Dilimleme ve/veya porsiyonlama makinaları, Salam, Sucuk, Sosis, Kavurma Dolum makinaları, Sıvı Ürün Dolum makinaları, Şeker Hamuru üretim tesisi makinaları, Matbaacılık Sektöründe; Reçetelere uygun karışım sistemleri, Dolum makinaları, Gübre Sektöründe; Toz, Sıvı, Granül gübre üretim tesisleri, Reaktörleri, Dolum Makinaları

 8. TAM CEKI TARTI SISTEMLERI MAKINE INSAAT VE OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Since 1969 "Tamçeki" The brand continues to move forward with firm steps towards the determined targets in terms of reaching the predetermined targets, continuation of investments and raising the quality in production with new technological breakthroughs. Our company has continued its efforts to comply with European Standards and continues its production with TÜRKAK approved ISO 9001: 2015 quality management system, 2014/31 and 2014/32 EU Type Approvals , CE and OIML conformity certificates. The service department of our company continues its uninterrupted service - maintenance and calibration services within the framework of 24/7 customer satisfaction principles with its large vehicle fleet, fully equipped and trained expert staff. Our R&D department, which we have developed in order to provide better service to our customers, is getting closer to its goals every day and carries out its research in line with your expectations. With the policy of "always the best product" and "best service" adopted as a principle since its establishment . "Tamçeki" brand symbolizes trust and quality at home and abroad. The HS Codes based under our production are as below: Weighbridges: 8423.89.20.10.00 Scales: 8423.30.00.00.00 Filling Machines: 8422.30.00.00.00 Drying Machines: 8419.89.98.90.19

 9. INTERPLAST AS

  Türkiye

  1983 yılında kurulmuş olan INTERPLAST uzman kadrosu ile paslanmaz çelik hijyen geçiş sistemi, sanitasyon hattı, hijyenik ıslak hacim ekipmanları konusunda ISO 9001: 2015 normlarında faaliyet gösteren en ciddi kurumlardan birisidir. STELFI ve HINOX markalarıyla da pazarda tanınan INTERPLAST geçmişten gelen tecrübesiyle tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Avrupa Birliği Ülkeleri, İngiltere, Ortadoğu Ülkeleri, Arap Ülkeleri, Asya bölgesi ve Türki Cumhuriyetlerine ihracat yapmaktadır. Firmamız Pandemi öncesi Frankfurt’taki IFFA ve Köln’deki ANUGA fuarlarında dünya pazarındaki değerli müşterileriyle tanışma fırsatı bulmuştur. Üretim yerinizde HAACP kapsamında hijyeni sağlamaya yönelik ihtiyaçlarınızı merak etmekteyiz. Bu konuda sizlere kendi ürünlerimizle ilgili bilgi paylaşımında bulunmak isteriz. Sizlere hangi iletişim yoluyla ulaşmamız ve bu konuda hangi yetkili ile görüşmemizi tavsiye edersiniz? Sizlere ürünlerimizi tanıtmaktan memnuniyet duyarız. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

 10. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Türkiye

  m-tek Mühendislik ve Makine Sanayi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar. Uzun yıllar çeşitli sektörlerde teknolojik makineler ve ekipmanlar geliştirip bunları ülkemiz ve dünya genelinde insanlığın hizmetine sunmak birincil hedefimizdir. Ürünlerimiz dünya ile entegre bir şekilde çözüm üreten, katma değer sağlayan ve marka değerine değer katan ekipmanlardır. Referanslarımızın müşteri memnuniyeti ve başarısı bizim doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. m-tek Mühendislik ve Makine Sanayi varsa çözüm vardır

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gıda - makineler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.865 Şirketler